کد مطلب: 93648 تعداد بازدید: ۸۹

برگزار شد

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران با مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان

دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹:۲۶
مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی با مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان قاسم محمدی در تاریخ 9/4/99 در محل بنیاد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار زمینه های همکاری فرهنگی_پژوهشی دو مجموعه بررسی شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان، فعالیت بنیاد حفظ آثار را جهاد فرهنگی دانست و افزود: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا جهادی فرهنگی است و با توجه به اینکه حوزه علمیه هم فعالیت فرهنگی می کند قطعا این دو مجموعه با همکاری هم می توانند کارهای ارزشمندی را داشته باشند که همه در راستای ارزشهای نظام است.

در ادامه فعالیتهای هر دو سازمان بررسی گردید و محورهایی که امکان همکاری وجودداشت مشخص شد. همکاری در تدوین دانشنامه علمی جنگ، تدوین خاطرات شهدا و چاپ و نشر آن، حمایت از مقالات و تحقیقات مرتبط با بانوان به ویژه با محوریت دفاع مقدس، حمایت از برگزاری یادوار، جشنواره ها، همکاری در مسابقات کتابخوانی و ... از جمله این محورهاست.

در انتها حجت الاسلام والمسلمین صادقی ضمن بیان این نکته که فعالیت در فضای مجازی یکی از عرصه های مهم ترویج و نهادینه کردن ارزشهای اسلامی و انقلابی است به زمینه های همکاری اشاره کرده و عنوان کردند:کانال مجازی قرارگاه زینبیون طلاب خواهر زنجان به عنوان کانال فعالیتهای جهادی طلاب خواهر زنجان از اوایل فروردین 99 در خصوص مقابله با کرونا فعالیت خود را شروع کرد. این کانال در ماه مبارک رمضان نیز به عنوان کانال منبع مبلغین فعالیت های ارزشمندی داشت. هم اکنون این کانال می تواند در راستای اهداف فرهنگی مشترک دو نهاد برنامه های تولیدی و غنی ارائه نماید.

در ادامه تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان تنظیم و به امضاء مدیر هر دو مجموعه رسید.