کد مطلب: 91562 تعداد بازدید: ۲۳

معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان زنجان خبر داد

امام جمعه شهر زنجان از فعالیت های طلاب خواهر جهادگر تغسیل زنجان تقدیر نمودند.

یکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶:۳۳
آیت الله خاتمی امام جمعه شهر زنجان و نماینده ولی فقیه در استان، طی نشست صمیمی از فعالیت های جهادگران تغسیل شهر زنجان تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه علمیه خواهران » در زنجان، آیت الله علی خاتمی امام جمعه شهر زنجان و نماینده ولی فقیه در استان، طی نشست صمیمی  از فعالیت های جهادگران تغسیل شهر زنجان تقدیر و تشکر نمودند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان، در ابتدا گزارشی از نحوه شروع کمیته تغسیل و اقدامات جهادی  قرارگاه زینبیون زنجان ارائه داده و افزودند:سختی کار در انجام فعالیتهای داوطلبانه خواهران بی نهایت بود و البته تشویق، همراهی و صبوری خانواده های طلاب، زمینه حضور فعال خواهران را  در این عرصه مهیا کرد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان افزود: تعداد 15 نفر از خواهران طلاب به صورت داوطلبانه از 29 فروردین در آرامستان زنجان حضور یافتند و زمینه انجام واجب الهی را در فراهم کردند.
در ادامه جلسه، حضرت آیت الله خاتمی، امام جمعه محترم استان، ضمن اشاره به این مسئله که شیوع ویروس کرونا از ابتلائات خداوند متعال است فرمودند: در این آزمایش الهی، فقه و فقیه و شرع و حوزه علمیه در زمینه های مختلف این قضیه از اقدامات انجام گرفته تا مدیریت آن، سربلند شد.

ایشان کار جهادی طلاب، به ویژه طلاب خواهر و گروه تغسیل را بسیار ارزشمند دانست و بیان کرد: کارهای جهادی که طلاب انجام دادند در آینده روشن تر خواهد شد. جهادگران مصادیق واقعی«مَن تَعَلَّمَ للّه‏ وعَمِلَ للّه‏ وعَلَّمَ للّه» هستند. حضور مجموعه طلاب در این کار جهادی زمینه اغراض مغرضان را برچید.
نماینده ولی فقیه زنجان دلنوشته هایی که جهادگران تغسیل به قلم خود نگاشته بودند را تحسین کرد و توصیه کردند که همه جهادگران خاطرات ایام جهاد خود را به  رشته تحریر درآورند.
در پایان کلیه  با اعطای لوح از خدمات ارزشمند خواهران جهادگر تقدیر شد.