کد مطلب: 89777 تعداد بازدید: ۷۸

در گفتگوی تلفنی گذشت؛

تشکر و قدرانی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای بهجت پور از زحمات کادر استانی و مدارس در انجام امور محوله در وضعیت کنونی

چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷:۰۲
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای بهجت پور، مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران کشور در تماس تلفنی با حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای صادقی،‌مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان،‌ از وضعیت مدارس علمیه استان زنجان در شرایط پیش آمده مطلع شدند.

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای بهجت پور (زیدعزه) مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران، طی تماس تلفنی با مدیریت استان زنجان، ضمن  پیگیری وضعیت استان در ارتباط با شیوع ویروس کرونا و چگونگی فعالیت حوزه علمیه خواهران استان در این خصوص، وضعیت مدارس علمیه استان را در تشکیل کلاسهای آموزشی به صورت مجازی جویا شدند.
جناب آقای بهجت‌پور، ضمن تاکید بر ضرورت ادامه روند تحصیلی، تشکیل کلاسهای آموزشی به صورت مجازی را فرصتی بسیار مناسب جهت کسب تجربه در استفاده از فضای مجازی دانستند و ابراز داشتند چه بسا در آینده بتوان از این تجربه برای برنامه‌ریزی و اجرای برخی از دروس حضوری به صورت مجازی استفاده کرد.
ایشان همچنین با اظهار رضایت از تلاش مجدانه و دلسوزانه همه مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری مناسب کلاسهای درسی به صورت مجازی، از زحمات ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورده و اظهار کردند:
«سلام گرم و خاضعانه اینجانب را به همه عزیزان ابلاغ فرمایید.»