کد مطلب: 89637 تعداد بازدید: ۱۳۱

معاونت فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان زنجان خبر داد

برگزاری جلسه فصلی معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴:۵۶
نشست هم اندیشی معاونان فرهنگی مدارس علمیه استان جهت بررسی برنامه های شاخص 98 در تاریخ 25/12/98 با حضور کلیه معاونان فرهنگی در مدریریت حوزه علمیه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان معاونین فرهنگی مدارس برنامه های شاخص در سال 98 را اعلام و شیوه های اجرای این برنامه ها را تشریح و تبادل نظر نمودند.
معاون فرهنگی مدیریت استان  سرکار خانم اسکندری در خصوص برنامه های شاخص ارائه شده در این جلسه افزود: برنامه های عمومی با حضور بانوان شهر در مناسبت های مختلف مانند عاشورا و تاسوعا، شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد با سعادت ایشان و ..، برگزاری جلسات اخلاق عمومی طلاب، تلاش در توانمند سازی مبلغات و برگزاری دوره ها، برگزاری برنامه های تفسیر و قرآنی از جمله برنامه های انجام  شده و یا در حال اجرای مدارس علمیه بود.
اسکندری در خصوص برنامه ریزی برنامه های سال 99 نکاتی را اشاره کردند و ادامه دادند؛ در برنامه های مورد نظر سال 99 لازم است علاوه بر توجه به نیاز سنجی و بکار گیری تجربه های موفق سال های گذشته، کیفیت بخشی به برنامه ها در اولویت اجرای قرارگیرد.
ایشان با اشاره به برنامه های صندوقی و برنامه های اعلامی مرکز مدیریت خواهران کشور افزود؛ اجرای برنامه ها با برنامه ریزی دقیق و منظم پس از تجمیع نظرات اساتید، طلاب و صاحب نظران در کارگروه تخصصی قطعا در ارتقاء سطح فرهنگی مدارس تاثیر به سزایی خواهد داشت.
گفتنی است در این هم اندیشی معاونین فرهنگی شهرستانهای ماهنشان، هیدج، ابهر و مدارس علمیه زنجان حضور داشتند.