کد مطلب: 88544 تعداد بازدید: ۱۴۹

مدرسه علمیه الزهرا س هیدج برگزار کرد

جشن چهل و یکمین بهار انقلاب

پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۳:۲۰
به گزارش خبرنگار حوزه علمیه الزهرا (س) هیدج، صبح روز سه شنبه 15 بهمن ماه چهل و یکمین جشن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور کلیه طلاب و گروهی از دانش آموزان دبیرستان کوثر این شهر و سخنرانی فعال فرهنگی و انقلابی، عضو محترم هیات امنا، جناب آقای احمد بهرامی و اجرای برنامه های متنوع دیگر برگزار شد.

براساس این گزارش جناب آقای احمد بهرامی در ابتدا با بیان اینکه پیروزی انقلاب عنایت ویژه حضرت حق به ملت مسلمان ایران بود حکومت سلطنتی و نظام استبدادی را خالی از خرد جمعی و مملو از افساد و سلطه و هدف اصلی نظام ستم شاهی را تضعیف و تخریب اسلام عنوان کرد.

این فعال انقلابی با اشاره به پیشرفت ها و تحولات عظیم همه جانبه ایران پس از انقلاب در مقایسه با قبل از آن، بحران و فراگیر جامعه ایران از یک سوء و ندای قرانی اراده تغییر ملت ها بدست خود مردم از سوی دیگر را منشا اصلی حرکت و وجود رهبری آگاه و شجاع، یکپارچگی و وحدت کلمه مردم و حضور در صحنه را سه عامل حرکت انقلاب اسلامی ایران خواند.

آقای بهرامی انقلاب ایران اسلامی را نشات گرفته از طریق سرخ حضرت سیدالشهدا (ع) و حاصل خون جوانان مخلص و جان بر کف و رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) دانسته و ناامیدی دشمن پس از پیروزی انقلاب را منشا توطئه و ایضاحات بسیار زیاد علیه نظام و کشور مطرح کرد.

ایشان ترور شخصیت ها و مقامات، ایجاد قائله کردستان و جدایی طلبی، حمله امریکا به طبس و وقوع معجزه الهی طوفان شن، کودتای نوژه و شورش داخلی، جنگ تحمیلی و طراحی پدیده داعش را از ایضاحات دشمن عنوان و به توضیح مختصر هر یک پرداخت.

وی در پایان تحصیل علم و دانش، عمل به فرامین رهبری و جهاد همه جانبه اقتصادی، فرهنگی، سیاسی برای گرفتن حق تمام مظلومین از ایادی استکبار را از ضروریات عنوان و بر لزوم ادامه را انقلاب در پرتو اتحاد و همدلی ملت مسلمان تاکید کرد.

گفتنی است اجرای مسابقه بصیرت انقلابی، شعر و متن طنز، کلیپ و ... از سایر برنامه های اجرایی این جشن بود.